Taneční soutěž „O pohár města Tábor“ – zpráva

Jméno práce: TS „O pohár města Tábor“

Slohový útvar: Zpráva

Přidal(a): Marry

Taneční soutěž „O pohár města Tábor“

Dne 8. 3. 2014 se uskutečnila v táborské sportovní hale taneční soutěž. Sešlo se více než 300 tanečníků a tanečnic nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska. Sportovní hala se už od brzkých ranních hodin zaplňovala nejen soutěžícími a organizátory, ale i publikem, které přišlo podpořit své favority.

Soutěžící byli rozdělováni podle věku do 4 věkových kategorií a dále podle druhu choreografie. Mohli jsme zhlédnout Street Dance, Show Dance, Break Dance, Hip Hop, Disko Dance, Aerobic, step, některé druhy lidových tanců a mnohé další.

Porota rozdala v každé kategorii poháry a medaile za 1. -3. místo.  Ocenění se rozdávala nejen za taneční výkony, ale také například za nejoriginálnější taneční kostým, rekvizity, hudbu, …  Dále byli oceněni nejlepší tanečníci. V kategorii „děti – předškolní věk“ se umístila na 1. místě Aneta Bohatcová z taneční skupiny Dreamers, v kategorii „děti 6 – 12 let“ se na 1. místě umístil Tomáš Andrlík z taneční skupiny Funny Angels, v kategorii „junioři“ obsadila 1. příčku Eliška Sázavská z taneční skupiny TS Single a v kategorii „dospělí“ zazářila zlatem Michaela Voldánová z taneční skupiny Magic Free Group Brno. Všem oceněným gratulujeme. Kompletní pořadí jednotlivých tanečních skupin naleznete na stránkách města Tábor: www.mestotabor.cz.

Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům, organizátorům a všem, co se podíleli na přípravě, protože bez nich by tato akce vůbec nemohla vzniknout. Děkujeme také všem tanečníkům a zúčastněným za skvělou atmosféru, která vládla celým dnem.

Doufáme, že Vaše přízeň vydrží i nadále a budeme moci zorganizovat podobnou akci i v příštím roce.